Për porosi me vlerë mbi 25.00 euro transporti falas
  • 0
87.00 €

Madhësia

100 ML
50 ML

Sasia

Apliko

Parfumi Eros Eau De Parfum për meshkuj nga Versace u lansua në vitin 2020. Një aromë e theksuar nga një buqetë aromatike të ëmbël, balsamike dhe jeshile që do të sjellë një ndjesi sensuale, qetësuese dhe ngritëse.Shënimet e qelizës së qelibarit dhe luleve përzihen me barbarozë, sherebelë të verdhë dhe ambermaks ndërsa notat e thella të drurit dhe agrumeve lënë një përshtypje prej lëkure, portokalli të hidhur, vanilje, kedri, patchouli dhe dru sandali.

Brand VERSACE
Ngjyra N/A
Fytyra N/A
Group Id A-023521
Forum