Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 37.90 euro transporti falas
  • 0
45.40 €

Madhësia

200ML 02 IVORY

Sasia

Apliko

Një locion i ngrohtë dhe pikant për trup me kafe, lule të bardha dhe vanilje.

Brand YVES SAINT LAURENT
Ngjyra 02 IVORY
Fytyra N/A
Forum