Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 30.00 euro transporti falas
  • 0
51.00 €

Ngjyra

200 ML NUDE MODEL

Sasia

Apliko

Një aromë e freskët, femërore, Chloe ofron një ndjenjë krejtësisht të lindur të elegancës. Merrni kohë për të përkëdhelur lëkurën tuaj me këtë locion trupi luksoz, me aromë delikate.

Brand CHLOE
Ngjyra NUDE MODEL
Fytyra N/A
Group Id A-028131
Forum