Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 37.90 euro transporti falas
  • 0
28.80 €

Ngjyra

00
01
02

Sasia

Apliko

Ky korrektor me mbulim të lartë i reziston të gjitha provave. I pasur me ekesinat e gështenjës së kalit, kuinoa dhe ekstrakte të sheqerit të tërshërës, Everlasting Concealer fsheh qarqet e errëta, ndriçon sytë dhe shkrihet në lëkurë falë strukturës së tij ultra të lehtë.

Brand CLARINS
Ngjyra 00
Fytyra N/A
Forum