Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 30.00 euro transporti falas
  • 0
9.40 €

Ngjyra

01
02
03
04

Sasia

Apliko

LAPS VETULLASH PËR MBUSHJE TOTALE TË VETULLAVE - REZISTENT NDAJ UJITLaps i vetullave me efekt të plotë - afatgjatë - i papërshkueshëm nga uji.Laps druri me mini krehër. Formula është e pasur dhe shumë e pigmentuar. Ajo përzihet me vetullat tuaja dhe lëshon një ngjyrë të plotë që nga përdorimi i parë për një efekt vetulash të rimbushura me një përfundim natyral.

Brand PUPA
Ngjyra 04
Fytyra N/A
Forum