Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 37.90 euro transporti falas
  • 0
37.20 €

Ngjyra

01
02
03
04
05

Sasia

Apliko

Milky Boost është një fondatinë qumështore e formuluar në mënyrë novatore me mikro perla magjike që përmban teknologji mikro-kapsulimi, gjë që i bën ata të ndryshojnë ngjyrën me kontaktin me lëkurën. Zbut dhe neutralizon fytyrën tuaj, duke e bërë atë të ndriçuar dhe shkëlqyese.

Brand CLARINS
Ngjyra 01
Fytyra N/A
Forum