Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 30.00 euro transporti falas
  • 0
84.70 €

Madhësia

100 ML 350 BISQUE
50 ML 350 BISQUE

Sasia

Apliko

Parfumi i ri Emporio Armani, Stronger With You Absolutely, frymëzohet nga fuqia e dashurisë absolute. Një aromë e rafinuar mashkullore, e pasuruar nga një kombinim i ri rum, me karakteristika livandoje. Stronger With You Absolutely ndërthur ngrohtësinë e vaniljes, të mbledhur në Madagaskar duke mbështetur komunitetet lokale, me dru kedri të tymosur të eksportuar me kujdes nga Virxhinia, SHBA për të kompletuar këtë aromë të fuqishme. Një llak intensiv i tymosur rrethon këtë parfum emblematik për të kapur dinamizmin përfundimtar të parfumit edhe në shishe.

Brand ARMANI
Ngjyra 350 BISQUE
Fytyra N/A
Forum