Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 30.00 euro transporti falas
  • 0
183.20 €

Ngjyra

30 ML 02 IVORY
60 ML 02 IVORY

Sasia

Apliko

Hidratuesi La Mer që nisi të gjitha. Ky krem ??i pasur luksoz zhyt lëkurën në lagështi të thellë dhe eqetëson, duke ndihmuar në shërimin e thatësisë. Lëkura ndihet e butë në prekje, elastike dhe e butë. Linjat dhe rrudhat zbuten dukshëm. Zhbllokoni fuqinë e një transformimi rrezatues, ditën dhe natën. Ideale për lëkurë më të thatë.

Brand LA MER
Ngjyra 02 IVORY
Fytyra N/A
Group Id A-024334
Forum