Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 30.00 euro transporti falas
  • 0
483.60 €

keyword.

15 ML 103N

Sasia

Më njofto kur produkti ka stok

Apliko

Kjo krem ??ultra-luksoze ndihmon të kapërceni pamjen e pothuajse të gjitha shenjave të kohës. Linjat e bukura dhe rrathët e errët duket se zbehen dhe sytë duken më pak të fryrë dhe më të ngritur. Zonat e shprehjes duken më të butë dhe më pak të rreshtuar. Me hidratimin shërues, shpaloset një transformim pa moshë.

Brand LA MER
Ngjyra 103N
Fytyra N/A
Group Id A-024347
Forum