Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 30.00 euro transporti falas
  • 0
73.90 €

keyword.

SABLE

Sasia

Apliko

Një kontur i syve që hap shikimin, zbut rrudhat, vepron mbi gjithçka që kërcënon bukurinë e shikimit tuaj.Relaksimi i lëkurësRrudhatQarqe të errëtateksturë ultra e rehatshme, hidratuese dhe ushqyese, pavarësisht shpejtësisë së tharjes.

Brand CLARINS
Ngjyra SABLE
Fytyra N/A
Group Id A-023099
Forum