Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 30.00 euro transporti falas
  • 0
75.80 €

keyword.

453

Sasia

Apliko

Shkëlqim natyral dhe një ndjesi e parezistueshme. I mbushur me Miracle Broth ™, ky tretman me forcë serumi mbron dhe ngop me hidratim, buzët që duken menjëherë më të plota, të shëndetshme dhe më të përcaktuara. Me kalimin e kohës, buzët futen me hidratim shërues dhe linjat duken të zvogëluara. E mbrojtur me anti-oksidantë, vetëm një sasi e këtij shkëlqimi të mrekullueshëm në formë tretmani dhe do ta kuptoni pse asgjë tjetër se La Mer nuk do të bëjë punë më.

Brand LA MER
Ngjyra 453
Fytyra N/A
Group Id A-024359
Forum