Për porosi me vlerë mbi 25.00 euro transporti falas
  • 0
69.60 €

keyword.

430C
400W
405W
325C
230W
240W
245C

Sasia

Apliko

Care and Glow përmban teknologjinë tonë të fondatinës neo-shkëlqim që i jep lëkurës tuajrezultat i një grimi me shkëlqim të shëndetshëm. E freskët për 24 orë, kjo bazë me shkëlqim me mbulim të mesëm, të ndërtuar, që nxjerr në pah tiparet tuaja dhe kap dritën në mënyrë natyrale.E komplimentuar nga serumi i kujdesit për lëkurën me 82% që rrit shkëlqimin, ky fondatinë mundësohet nga Acidi Hialuronik hidratues dhe Acidi Mandelik zbutës për një shkëlqim natyral të shëndetshëm të lëkurës.

Brand LANCOME
Ngjyra 430C
Fytyra N/A
Group Id A-029043
Forum