Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 30.00 euro transporti falas
  • 0
131.30 €

Ngjyra

02 IVORY
04 WARM IVORY
05 ALABASTER
06 WARM CAMEO
12 NATURAL
13 LINEN
14 LIGHT OCHRE
20 DUNE
21 BISQUE
22 NEUTRAL
23 SAND
31 BLUSH
33 SUEDE

Sasia

Apliko

Një prekje pa peshë dhe një mbulim natyral, i ndërtueshëm për veshje luksoze, të gjatë. Me përzierjen e hidratimit shërues dhe ngjyrës së ndritshme, ky trajtim rafinon pamjen e lëkurës, duke zbutur papërsosmëritë ndërsa rrit bukurinë natyrore të lëkurës. Qëndron edhe në lagështirë.

Brand LA MER
Ngjyra 21 BISQUE
Fytyra N/A
Group Id A-024375
Forum