Për porosi me vlerë mbi 25.00 euro transporti falas
  • 0
41.40 €

Ngjyra

02 IVORY

Sasia

Apliko

Locion trupi për rimbushjen e lagështisë së Clarins me ekstrakte natyrale të qumështit të pjeshkës, shea dhe luleve të portokallit minimizon dukshëm shenjat e plakjes të shkaktuara nga dielli, i ftohti, ngrohja dhe klimatizimi. Një locion hidratues për trupin që ndihmon në zbutjen e njollave të thata, të ashpra dhe përmirësimin e tonit të lëkurës. Butësisht heq qelizat e shurdhër, të lehta për një shkëlqim rinor, në të gjithë. Thithet shpejt. Nuk ka nevojë të presësh para se të vishesh. Trajtoni trupin tuaj me këtë krem hidratues ushqyes dhe aluzionin e tij të freskët të aloe për pamje gjithnjë e më të shëndetshme.

Brand CLARINS
Ngjyra 02 IVORY
Fytyra N/A
Group Id A-024504
Forum