Për porosi me vlerë mbi 25.00 euro transporti falas
  • 0
32.60 €

Ngjyra

150 ML NUDE MODEL

Sasia

Apliko

Deodorant antiperspirant 48h me kompleks qetësues, kundër shenjave të bardha dhe njollave të verdha. E vetmja gjurmë e mbetur është një aromë nënshkruese e freskisë delikate të luleve.

Brand BIOTHERM
Ngjyra NUDE MODEL
Fytyra N/A
Group Id A-002977
Forum