Për porosi me vlerë mbi 25.00 euro transporti falas
  • 0
4.00 €

Madhësia

N/A

Sasia

Apliko

Shampon revitalizues për përdorim të përditshëm për të gjitha llojet e flokëve. I mbushur me një përzierje detoksi prej 9 bimësh të pasura me Vitamina, Polifenole, Antioksidantë që forcojnë dhe rigjallërojnë ndjeshëm flokët dhe lëkurën e kokës. Vendoseni tek flokët, masazhojeni butësisht dhe shpërlajeni.

Brand BACK BAR
Ngjyra N/A
Fytyra N/A
Group Id A-024543
Forum