Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 30.00 euro transporti falas
  • 0
5.20 €

Madhësia

453

Sasia

Apliko

Kondicioner ekstrem për flokë të thatë dhe shumë të thatë. I mbushur me një përzierje shumë ushqyese të vajit të avokados dhe proteinave të grurit, të pasura me acide yndyrore, tokoferole dhe proteina. Formulë ultra hidratuese që ushqen thellësisht dhe dëmton flokët. Pas larjes me shampon, aplikojeni në flokë të lagur dhe krehuni. Lëreni 2-3 minuta. Shpërlajeni.

Brand BACK BAR
Ngjyra 453
Fytyra N/A
Forum