Për porosi me vlerë mbi 25.00 euro transporti falas
  • 0
18.80 €

Madhësia

100 ML

Sasia

Apliko

Për shekuj me radhë, vaji i arganit është përdorur për bukurinë e grave. Vaji është i pasur me vitaminë E dhe acide yndyrore të pangopura omega 6, të cilat luajnë një nga rolet kryesore në rivendosjen e strukturës së flokëve. Vaji riparon flokët e dëmtuar dhe i mbron ato nga ndikimet e dëmshme mjedisore. Jep një shkëlqim verbues dhe elasticitet. Vaji i arganit është i pasur me antioksidantë natyralë - polifenole dhe tokoferolë (vitaminë E).

Brand ARGAN
Ngjyra N/A
Fytyra N/A
Group Id A-002470
Forum