Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 37.90 euro transporti falas
  • 0
6.65 € 9.50 €

Madhësia

250 ML

Sasia

Apliko

Argan Oil Shampoo – Shamponi ideal,unik dhe shumë i pasur me ekstrakte bimore,i përshtatshëm për të gjitha llojet e flokëve pa dallim. Nuk përmban sulfate. Ka aromë ekzotike,pastron butë dhe stimulon rritjen natyrale të flokut në mënyrë krejtësisht të shëndetshme.APLIKIMI: Në flokë të lagura, masazhohet butësisht dhe pastaj shpërlahet.250ml

Brand ARGAN
Ngjyra N/A
Fytyra N/A
Forum