Për porosi me vlerë mbi 25.00 euro transporti falas
  • 0
5.40 €

Madhësia

N/A

Sasia

Apliko

Maskë për mbrojtjen e ngjyrës për flokët e ngjyrosur. Pasuruar me ekstrakt të farave të Lulediellit, një superushqim thellësisht i pasur me Vitaminë E dhe Acid Linolenik. Formula e saj e pasur dhe e butë ndihmon në zgjatjen e gjallërisë së flokëve të trajtuar me ngjyra, ndërsa zbutet, duke shtuar shkëlqim dhe ushqim. Pas larjes me shampo, aplikojeni në flokë të lagur dhe krehuni. Lëreni 2-3 minuta. Shpërlajeni.

Brand BACK BAR
Ngjyra N/A
Fytyra N/A
Group Id A-024544
Forum