Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 30.00 euro transporti falas
  • 0
48.00 € 60.00 €

Madhësia

105ML 350 BISQUE

Sasia

Apliko

Club De Nuit nga Armaf është një aromë me lule Fruity për gratë. Shënimet kryesore janë Portokalli, Grejpfrut, Bergamot dhe Pjeshkë; notat e mesme janë Trëndafili, Geranium, Jasemini dhe Litchi; shënimet bazë janë Patchouli, Vanilla, Musk dhe Vetiver.

Brand AMARF
Ngjyra 350 BISQUE
Fytyra N/A
Forum