Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 30.00 euro transporti falas
  • 0
50.00 €

Madhësia

105ML 350 BISQUE

Sasia

Apliko

Armaf Club De Nuit Intense Women-Kjo aromë lulesh Chypre me një përzierje ekzotike të erëzave të ngrohta është padyshim një nga aromat më magjepsëse për gratë me një sens modës të patëmetë. Hapja me lule përbëhet nga barbarozë, shafran dhe trëndafil të veshur në zemrën e zbehtë të qymyrit, arrëmyshkut, vjollcës dhe piperit. Tharja është një aromë tërheqëse qelibar, oud, vanilje, patchuli e përzier në një unison të bukur.

Brand AMARF
Ngjyra 350 BISQUE
Fytyra N/A
Forum