Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 30.00 euro transporti falas
  • 1
79.20 €

Madhësia

50 ML
100 ML

Sasia

Apliko

Me elegancën e muskujve dhe dorashka boksi, SCANDAL POUR HOMME i ri nga Jean Paul Gaultier godet me një parfum energjik dhe që të bën të varur. I kurorëzuar me fitore, ky mbret i unazës josh fansat e tij me burrëri në kontrast me një aromë sensuale orientale prej druri në një shishe të rimbushshme. Le të fillojë shfaqja!

Brand JEAN PAUL GAULTIER
Ngjyra N/A
Fytyra N/A
Group Id A-025880
Forum