Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 30.00 euro transporti falas
  • 0
49.90 € 107.30 €

Madhësia

100ML 350 BISQUE
200ML 350 BISQUE
50ML 350 BISQUE

Sasia

Më njofto kur produkti ka stok

Apliko

Rrethojeni veten me sensualitet elegant me Boss The Scent nga Hugo Boss. Erëza e gjetur në këtë aromë vjen nga shënimi fillestar i xhenxhefilit.Në zemrën më sensuale të kolonjës janë shënimet me livando dhe fruta maninka

Brand BOSS
Ngjyra 350 BISQUE
Fytyra N/A
Forum