Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 30.00 euro transporti falas
  • 0
78.12 € 111.60 €

Madhësia

50 ML 350 BISQUE
30 ML 350 BISQUE
90 ML 350 BISQUE

Sasia

Apliko

Black Opium Eau de Parfum Extreme është ndryshimi i guximshëm i ri i Eau de Parfum klasik. Ky parfum i ngrohtë dhe pikant josh shqisat me notat dekadente të borbonit të vaniljes dhe kafesë dhe lehtësohet nga notat e luleve të jaseminit dhe paçulit.

Brand YVES SAINT LAURENT
Ngjyra 350 BISQUE
Fytyra N/A
Forum