Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 30.00 euro transporti falas
  • 0
155.50 €

Madhësia

50 ML

Sasia

Apliko

Një aromë e freskët që ngjall atmosferën e detit Mesdhe përmes limonit krokant italian me një aromë të denjë pylli që përmirësohet më tej nga aroma e lisit dhe selvisë. Aroma e bukur e agrumeve dhe harmonia e qelibarit ngjallin luksin intim dhe të shfrenuar.

Brand TOM FORD
Ngjyra N/A
Fytyra N/A
Group Id A-026527
Forum