Për porosi me vlerë mbi 25.00 euro transporti falas
  • 0
80.30 €

Madhësia

100ML NUDE MODEL
50ML NUDE MODEL

Sasia

Më njofto kur produkti ka stok

Apliko

BOSS Bottled Intense zbulon njeriun e sotëm dhe forcën e tij të karakterit. Aroma është e mbushur me më shumë erëza duri, erëza dhe një përqendrim të fuqishëm të vajrave të çmuar për një aromë që është më pak e ëmbël, por akoma më luksoze.

Brand BOSS
Ngjyra NUDE MODEL
Fytyra N/A
Group Id A-000266
Forum