Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 37.90 euro transporti falas
  • 0
85.80 €

Madhësia

100ML
30ML
50ML

Sasia

Apliko

Acqua di Gioia përfaqëson gëzimin e Detit Mesdhe. Kjo aromë freskuese ujore hapet me një përzierje të bukur të jasemines dhe limonit të butë, të ngrohur me kedër druri në bazë.

Brand ARMANI
Ngjyra N/A
Fytyra N/A
Forum