Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 30.00 euro transporti falas
  • 0
31.85 € 45.50 €

keyword.

BLACK

Sasia

Më njofto kur produkti ka stok

Apliko

Formula unike Lash Clash Extreme Volume e ekstraktit ushqyes të irisit dhe përfundimit në ngjyrë të zezë jep 200% më shumë volum me veshje rezistente ndaj njollave deri në 24 orë për ngjyrë intensive nga rrënja në majë. Dyfishi masiv

Brand YVES SAINT LAURENT
Ngjyra BLACK
Fytyra N/A
Group Id A-026702
Forum