Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 30.00 euro transporti falas
  • 0
28.90 € 54.40 €

Madhësia

75 ML

Sasia

Më njofto kur produkti ka stok

Apliko

JOOP i ri! Eau de Parfum HOMME shpalos potencialin e tij të plotë të varësisë. Aroma e errët dhe misterioze kombinon nota të freskëta, pikante të kardamomit me një buqetë të ngrohtë dhe të pasur me lajthi të pjekur, vanilje dhe kokrra tonka për të krijuar një përbërje kontrastuese që nxjerr elegancë të rafinuar. Një aromë elegante me një mbidozë sensualiteti për njeriun që di të përdorë karizmin e tij.

Brand JOOP
Ngjyra N/A
Fytyra N/A
Group Id A-027020
Forum