Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 30.00 euro transporti falas
  • 0
152.70 €

Madhësia

125 ML
75 ML
40 ML

Sasia

Apliko

ACQUA DI GIÒ EAU DE PARFUM përmbledh një freski të fuqishme dhe afatgjatë, ku notat inovative detare përzihen me mandarinën jeshile natyrale, sherebelën, vetiverin, paçulin dhe një mineral drusor të tharë. Horizonti i pafund i detit kapet në një shishe të re rimbushëse. Kjo aromë për meshkuj është për adhuruesit e nuhatjes klasike Acqua Di Giò, por që kërkojnë diçka më intensive dhe më jetëgjatë.

Brand ARMANI
Ngjyra N/A
Fytyra N/A
Forum