Për porosi me vlerë mbi 25.00 euro transporti falas
  • 0
42.30 €

Ngjyra

200 ML NUDE MODEL

Sasia

Apliko

Ky locion trupi i butë dhe i këndshëm përkëdhel lëkurën duke i dhënë asaj një prekje të këndshme prej kadifeje. Tekstura e saj e lehtë, siguron hidratim dhe butësi, duke përmirësuar kështu cilësinë e lëkurës duke i dhënë asaj një prekje delikate parfumi.Është aromatizuar me aromën CLASSIQUE, e përfshirë në familjen Floral Cyprus, në të cilën spikasin notat e mandarinës, portokallit të gjakut, jaseminit, mjaltit, gardianisë, pjeshkës, dyllit të bletës, paçulit, karamelit dhe jamballit.

Brand JEAN PAUL GAULTIER
Ngjyra NUDE MODEL
Fytyra N/A
Group Id A-027372
Forum