Për porosi me vlerë mbi 25.00 euro transporti falas
  • 0
57.90 €

Madhësia

100ML NUDE MODEL
30ML NUDE MODEL
50ML NUDE MODEL

Sasia

Më njofto kur produkti ka stok

Apliko

Boss Bottled Night është një aromë mashkullore jashtëzakonisht, joshëse, e krijuar për njeriun entuziast modern. Kjo aromë e Hugo Boss kombinon shënime intensive të akordeve livando, violet, muskul, thupër dhe druri. Vishni këtë aromë që t'ju mbajë në qejf dhe të zotëroni natën sa herë që spërkatni këtë aromë të këndshme.

Brand BOSS
Ngjyra NUDE MODEL
Fytyra N/A
Group Id A-000274
Forum