Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 30.00 euro transporti falas
  • 0
30.90 €

keyword.

LADY BE GOOD
TOPPED WITH BRANDY
RUNWAY HIT
RELENTLESSLY RED
BRONX
RUBY WOO
ALL FIRED UP
FLAT OUT FABULOUS
DANGEROUS
FASHION LEGACY
BURNT SPICE
FEELS SO GRAND
DANCE WITH ME
ATOMIZED
GEMZ & ROSES
LOVE WEAPON
METALLIC ROSE

Sasia

Apliko

Buzëkuqi MAC Retro Matte ka një formulë afatgjatë që jep ngjyrë intensive dhe një përfundim krejtësisht mat. Zgjidhni buzëkuqin MAC Retro Matte dhe shijoni qëndrueshmërinë e tij pa pershkllim dhe derdhje, e cila mund të zgjasë deri në 8 orë.

Brand MAC
Ngjyra LADY BE GOOD
Fytyra N/A
Group Id A-027492
Forum