Për porosi me vlerë mbi 25.00 euro transporti falas
  • 0
35.00 €

keyword.

01 BLOND

Sasia

Apliko

E veçanta e kësaj MAC maskare qëndron në formulën e pasur me pigment dhe furçën e madhe dhe të rrumbullakosur që mund të arrijë edhe qerpikët më të vegjël.

Brand MAC
Ngjyra 01 BLOND
Fytyra N/A
Group Id A-027622
Forum