Për porosi me vlerë mbi 25.00 euro transporti falas
  • 0
17.92 € 25.60 €

keyword.

08
10
02

Sasia

Apliko

Vaji ikonik i buzëve të Clarins, i përmirëson buzët dhe i lë ato bukur me shkëlqim dhe kujdes falë një formule hidratuese dhe ushqyese.

Brand CLARINS
Ngjyra 02
Fytyra N/A
Group Id A-027941
Forum