Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 30.00 euro transporti falas
  • 0
137.70 €

Madhësia

30 ML
50 ML
90 ML

Sasia

Apliko

Libre Le Parfum është parfumi për femra më i koncentruar dhe më jetëgjatë në koleksionin Libre. Libre Le Parfum është një interpretim luksoz, i ngrohtë dhe pikant i parfumit klasik me një gjurmë të pafundme lulesh. Kjo aromë për femra është një parfum afatgjatë i pasuruar me livando të freskët, lule portokalli dhe akorde të rrallë shafrani të ngrohtë nga kopshti i Yves Saint Laurent .

Brand YVES SAINT LAURENT
Ngjyra N/A
Fytyra N/A
Group Id A-028355
Forum