Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 30.00 euro transporti falas
  • 0
110.90 €

Madhësia

30 ML 103N
50 ML 103N
90 ML 103N

Sasia

Më njofto kur produkti ka stok

Apliko

Parfumi Paradoxe nga Prada është një ftesë për të eksploruar dhe shprehur multidimensionet paradoksale të grave. Përjetoni festën e vetë-shprehjes dhe çlirimin që vjen duke mos qenë kurrë njësoj, gjithmonë vetëvetja. Kjo shishe parfumi e rimbushshme rishpik kodin më ikonik të markës Prada: logon e saj trekëndësh. Ky është një parfum me lule, qelibar që vë në pah freskinë me nxjerrjen e sythave neroli për të kapur aromën e freskët të luleve, sensualitetin me qelibarin për të zbuluar një ngrohtësi dhe intensitet përmes një molekule revolucionare të miskut për një gjurmë intensive por delikate.

Brand PRADA
Ngjyra 103N
Fytyra N/A
Group Id A-028358
Forum