Për porosi me vlerë mbi 25.00 euro transporti falas
  • 0
30.00 €

Ngjyra

250 ML

Sasia

Apliko

Një locion trupi me një teksturë të lehtë dhe të rehatshme që do ta lërë lëkurën tuaj të butë, të mëndafshtë dhe me aromë delikate. Notat me lule të Rosa Moceniga, të karakterizuara nga aspekte të ëmbla frutash, shoqërohen me prekje qelibar në bazë që e bëjnë lëkurën me aromë natyrale.

Brand MERCHANT OF VENICE
Ngjyra N/A
Fytyra N/A
Group Id A-028499
Forum