Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 30.00 euro transporti falas
  • 0
18.27 € 26.10 €

Ngjyra

055

Sasia

Apliko

Dëshironi të ndiheni të freskët dhe të pastër gjatë gjithë ditës? Deodoranti rrotullues Biotherm Homme 24h Day neutralizon erën e pakëndshme të trupit pa lënë një shtre me vaj në lëkurë.Falë strukturës së lehtë pa kripëra alumini, produkti lejon që lëkura të marrë frymë, plus përmban 100% përbërës natyral si vajra esencialë ose ekstrakt portokalli.

Brand BIOTHERM
Ngjyra 055
Fytyra N/A
Forum