Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 30.00 euro transporti falas
  • 0
133.70 €

Madhësia

NUDE MODEL

Sasia

Apliko

Gucci Pour Homme Eau de Parfum është një aromë druri që forcon thelbin e vërtetë të linjës Gucci Guilty Pour Homme. Seti perfshin: Parfumin 90ml + Spay udhetimi 15 ml

Brand GUCCI
Ngjyra NUDE MODEL
Fytyra N/A
Group Id A-028963
Forum