Për porosi me vlerë mbi 25.00 euro transporti falas
  • 0
384.20 €

Madhësia

100 ML

Sasia

Apliko

Notat e ndritshme dhe të gjalla të agrumeve të portokallit, kumquatit, bergamotit dhe mandarinës hapin përbërjen dhe çojnë në një zemër lulesh hipnotike të jaseminit pikant sambac, trëndafilit bullgar mjaltë dhe manjolisë vanilje-limoni. Nuancat e buta balsamike të mirrës, ambra rrëshirë dhe freskia e gjetheve të manushaqes i japin buqetës së luleve një butësi dhe bukuri të veçantë tingulli. Ndërsa baza e kompozimit Tiziana Terenzi Leo, duke reflektuar karakterin e fortë të Luanit, zbulon nuancat drunore dhe kremoze të drurit të sandalit, lisit dhe kedrit, notat e benzoinës së ëmbël rrëshirë, fasule tonka e tymosur dhe myshku emocionues.

Brand TIZIANA TERENZI
Ngjyra N/A
Fytyra N/A
Group Id A-029165
Forum