Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 30.00 euro transporti falas
  • 0
59.90 € 110.70 €

Madhësia

30ML
50ML
75ML

Sasia

Apliko

Boss Ma Vie është një shtesë elegant në linjën e aromave të markës së njohur.Notat e luleve të kaktusit, freesia rozë, jasemini me lule, trëndafili romantik dhe kedri prej druri zbulojnë të gjithë një përzierje tërheqëse që nuk është asgjë më pak se të paharrueshme.

Brand BOSS
Ngjyra N/A
Fytyra N/A
Group Id A-000319
Forum