Për porosi me vlerë mbi 25.00 euro transporti falas
  • 0
86.20 €

Madhësia

50 ML
30 ML

Sasia

Apliko

Kjo është një aromë e re. Gucci Bloom Intense u lançua në vitin 2023. Hunda e kësaj arome është Alberto Morillas. Notat kryesore janë xhenxhefili, dardha dhe portokalli mandarin; notat e mesme janë jasemini i lulëzuar gjatë natës, tuberoza, jasemini Sambac dhe lule portokalli; notat bazë janë Patchouli, myshk dhe kokosi.

Brand GUCCI
Ngjyra N/A
Fytyra N/A
Group Id A-029361
Forum