Për porosi me vlerë mbi 25.00 euro transporti falas
  • 0
20.10 €

Ngjyra

N/A

Sasia

Apliko

Tangle Teezer Compact Styler është një furçë e shkëlqyeshme udhëtimi për të hequr ngatërrimin e flokëve të lagur dhe të thatë. Ofron rezultate perfekte. Ka qime të shpërndara dendur që lejojnë krehje të lehtë pa tërheqje dhe dhimbje të panevojshme. Në vetëm disa goditje, flokët tuaj do të jenë të krehur në mënyrë të përkryer dhe të butë të mëndafshtë. Me formën e tij ergonomike, do të përshtatet mirë në çdo dorë dhe do të sigurojë një kapje dhe kontroll të mirë. Paketimi kompakt i përfshirë do të mbrojë qimet dhe do të sigurojë që ju mund ta merrni furçën kudo me vete.

Brand TANGLE TEEZER
Ngjyra N/A
Fytyra N/A
Group Id A-029501
Forum