Për porosi me vlerë mbi 25.00 euro transporti falas
  • 0
12.10 €

Ngjyra

N/A

Sasia

Apliko

Një nga sfungjerët më të famshëm të grimit, Real Techniques Miracle Complexion, është ideal për aplikimin e produkteve në mënyrë të barabartë dhe krijimin e një fytyre të përsosur.

Brand REAL TECHNICUE
Ngjyra N/A
Fytyra N/A
Group Id A-032455
Forum