Për porosi me vlerë mbi 25.00 euro transporti falas
  • 0
30.40 €

Ngjyra

02 IVORY

Sasia

Më njofto kur produkti ka stok

Apliko

Pa bujë, pa xhel për hidratim ultra të freskët të trupit në çast. Lehtësim i ftohtë për gjymtyrët e lodhura. Formulimi i pelteve të ujit shpërthen në lëkurë, duke u ftohur ndërsa lagështohet dhe vazhdon të hidratojë deri në 48 orë. Lëkura është e ndritshme.

Brand BIOTHERM
Ngjyra 02 IVORY
Fytyra N/A
Group Id A-002956
Forum