Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 30.00 euro transporti falas
  • 0
29.30 €

Ngjyra

02 IVORY

Sasia

Apliko

Deodorant antiperspirant 48h me kompleks qetësues, kundër shenjave të bardha dhe njollave të verdha. E vetmja gjurmë e mbetur është një aromë nënshkruese e freskisë delikate të luleve.

Brand BIOTHERM
Ngjyra 02 IVORY
Fytyra N/A
Group Id A-002978
Forum