Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 30.00 euro transporti falas
  • 0
57.50 €

keyword.

02 IVORY

Sasia

Apliko

Biotherm Homme krijon Aquapower 72h: kujdesi i parë i lëkurës akullnajore i përqendruar për të bllokuar lagështinë deri në 72 orë.Një ndryshues i lojërave në hidratim, ky hidratues me detyrë të gjatë shtyn kufijtë e hidratimit, duke parandaluar tharjen e lëkurës deri në 72 orë pas aplikimit. Aquapower NEW 72H punon nga brenda për të shtuar lagështi në sipërfaqe ndërsa bllokon lagështinë brenda dhe për të mbrojtur lëkurën nga dehidrimi dhe kushtet e jashtme të tilla si ndotja, nxehtësia dhe lagështia që mund ta thajnë.Cilësia e saj ultra e lehtë dhe ujore jep hidratim të vazhdueshëm me një ndjesi freskie intensive.

Brand BIOTHERM
Ngjyra 02 IVORY
Fytyra N/A
Group Id A-002957
Forum