Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 37.90 euro transporti falas
  • 0
45.30 €

keyword.

SAND 1W2

Sasia

Apliko

Kujdes ultra hidratues oligo-termik i krijuar posaçërisht për lëkurën e thatë. Shuan, tonifikon dhe lë lëkurën e thatë duke e ndjerë butë të butë, të rehatshme dhe të freskët gjatë gjithë ditës. Oligo-elementët, vitaminat dhe agjentët hidratues në një formulë që shuan lëkurën me lagështi për orë. Me këtë hidratues për burrat, lëkura ushqehet, hidratohet dhe rigjallërohet.Lagështia rikthehet në lëkurën e etur.Cilësi e freskët, e qetë dhe xhel krem i pasuruar me qetësues Life Plankton, pa paraben.

Brand BIOTHERM
Ngjyra SAND 1W2
Fytyra N/A
Forum